Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bartnia Góra

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane

Północ II,Suwałki(Bartnia Góra + 15 km)

455 000 zł72,72 m² 6 256,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przestronne 4 pokoje | 1 piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Czarnoziem,Suwałki(Bartnia Góra + 15 km)

340 000 zł68,70 m² 4 949,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

307 515 zł1 577 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Spełnij marzenie o własnym domu w idealnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w urokliwej, okolicy przy ul. Zastawie w Suwałkach. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bakałarzewo(Bartnia Góra + 8 km)

94 000 zł961 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 961 m uzbrojona, widokowa, w otoczeniu natury Bakałarzewo, woj. podlaskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 961 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Rospuda

Rospuda(Bartnia Góra + 10 km)

1 650 000 zł8 744 m² 188,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż działki z budynkiem mieszkalno - produkcyjnym! Atuty nieruchomości : - 2 mieszkania po remocnie - duża przestrzeń produkcyjna na parterze ( rozlewnia wody z całym sprzętem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Centrum,Suwałki(Bartnia Góra + 15 km)

350 000 zł59,74 m² 5 858,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w samym sercu Suwałk idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Suwałk, przy ul. Korczaka 5. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Bakałarzewo

Bakałarzewo(Bartnia Góra + 8 km)

318 000 zł42 100 m² 7,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*** okazja *** możliwość podziału na mniejsze działki *** prąd I woda *** Nieruchomość rolna położona w malowniczej miejscowości w gminie Bakałarzewo- nadaje się pod panele.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Gordejki

Gordejki(Bartnia Góra + 25 km)

169 000 zł1 621 m² 104,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w urokliwym miejscu z dostępem do jeziora - Gordejki, olecko Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki rekreacyjnej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko(Bartnia Góra + 19 km)

517 500 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olecko, ulica Gołdapska, 2-pokojowy apartament nr 29 W inwestycji klonova park na Mazurach Garbatych nad jeziorem Olecko Wielkie. Klonova Park Apartamenty na Mazurach prezentuje: piękny | słoneczny |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Olecko

Olecko(Bartnia Góra + 19 km)

120 000 zł40,41 m² 2 969,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,41 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy 11 Listopada. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Bartnia Góra

Bartnia Góra,podlaskie

961 125 zł133 917 m² 7,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w drodze licytacji elektronicznej w nieruchomości w postaci: czterech działek o nr: 64 powierzchni 7,0675 ha.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij